logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

محصولات سخت افزاری

پایانه های راه دور (RTU)

PT-RTU یک دستگاه میکروپروسسوری با سخت‌افزار کاملا ماژولار مبتنی بر باس‌ها و پروتکلهای استاندارد است که به نرم‌افزاری ماژولار و انعطاف پذیر نیز مجهز گردیده‌است و با قیمت بسیار پایین تر نسبت به نمونه های مشابه ارائه می گردد. این سیستم می‌تواند اطلاعات آنالوگ و دیجیتال را از تجهیزات ابزار دقیق، تابلوهای برق و یا درایوهای موجود اخذ نموده و سپس از طریق بسترهای مخابراتی به مرکز کنترل ارسال نماید.

 10 Digital Inputs
4 Analog Inputs
8 Open Drain Outputs
2 RS485/RS232 Port
Built-in UHF Radio
Built-in GSM/GPRS Modem
DNP3.0/MODBUS RTU Protocols Support

دیتالاگر (Data Logger)

دیتالاگر طراحی شده علاوه بر قابلیت دسترسی به وضعیت سنسورها و تجهیزات سطح فیلد در طول زمان و ثبت اطلاعات و داده ها، مجهز به فرستده و گیرنده کم توان در محدوده باند مجاز نیز می باشد .هدف از طراحی و ساخت  PT_LOGGER ارائه دیتالاگری قدرتمند و مجهز به میکروکنترلری پرسرعت می باشد.

5 Digital Inputs
2 Rely Outputs
2 Analog Inputs
Built-in UHF Radio/ GSM/GPRS Modem

 

کارت ورودی- خروجی دیجیتال (DIO)

DIO یک دستگاه میکروپروسسوری با سخت‌افزار و نرم­افزار کاملا ماژولار مبتنی بر باس‌ها و پروتکلهای استاندارد می­باشد. این سیستم می‌تواند اطلاعات دیجیتال را از تجهیزات ابزار دقیق، تابلوهای برق و یا درایوهای موجود اخذ نموده و سپس از طریق پورت­های ارتباطی به RTU ارسال نماید.

 

10 Digital Inputs
16 Open Drain Outputs
MODBUS/RS485 Port
Built-in UHF Radio
کارت ورودی آنالوگ (AI)

PT_AI یک دستگاه میکروپروسسوری با سخت‌افزار و نرم­افزار کاملا ماژولار مبتنی بر باس‌ها و پروتکلهای استاندارد می­باشد. این سیستم می‌تواند اطلاعات آنالوگ را از تجهیزات ابزار دقیق، تابلوهای برق و یا درایوهای موجود اخذ نموده و سپس از طریق پورت­های ارتباطی به RTU ارسال نماید.

 

4 Analog Inputs- (0-10V/ 4-20mA)
4 Analog Outputs- (0-10V/ 4-20mA)
RS485 Port
DNP3.0/MODBUS RTU Protocols Support
دستگاه فرستنده گیرنده امواج رادیویی فرکانس بالا

فرستنده گیرنده موجود با توان و برد بالا به منظور استفاده در کاربردهای تله متری، دیتالاگر بی سیم و کنترل از راه دور الکتروپمپ ها و دیگر کاربردهای صنعتی طراحی شده است.

 

433 MHz ISM Frequency Band
RS485/RS232 Interface
27 dBm Output Power
GFSK Modulation
POE Compatible
Up to 10Km Range
Easy Configuration Via USB

 

تگ دما- رطوبت- نور

با استفاده از سنسور طراحی شده میتوان پارامترهای اصلی محیط را به دقت اندازه­ گیری کرد و به بهترین نحو پارامترهای تاثیرگذار در فرایندها را کنترل نمود.

Built-in UHF Radio
Ultra Low Power Consumption
Built-in Rechargeable LiPo Battery
DNP3.0 Protocol Support

 

تگ رطوبت- دما برای خاک

سنسور ارائه شده به منظور اندازه­‌گیری میزان دما و رطوبت خاک طراحی شده است و در کاربردهای هوشمندسازی گلخانه­‌ها، مزارع و … مورد استفاده­ قرار می‌گیرد.

 

Built-in UHF Radio
Ultra Low Power Consumption
Built-in Rechargeable LiPo Battery
DNP3.0 Protocol Support