logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

شرکت سپنتا مدار پایا تراشه به عنوان یک شرکت دانش بنیان و فناور با تکیه بر دانش و توانایی ایرانی و همگام با استانداردهای ملی و بین المللی ارائه دهنده راه حل های الکترونیکی و کنترلی هوشمند در پروژه های مختلف می باشد.

هسته اصلی این گروه در سال 1390 با مدیر عاملی دکتر مجید ابن علی حیدری، منتخب دانشمند جوان برجسته مهندسی در رشته مهندسی برق، و به منظور دگرگون سازی فن آوری های نوین و بهره برداری بهینه منابع مبتنی بر دانش بومی ایرانی و با علم به انسان باوری و آینده باوری در جهت توسعه پایدار و بالندگی میهن اسلامی تشکیل گردید. این شرکت در سال 1394 با شماره ثبت 12069، به صورت رسمی ثبت گردید و با ارائه نوآوری های فنی خود در زمینه سیستم های تله متری اسکادا به عضویت پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری درآمد. این شرکت در سال ۱۳۹۵ نیز با کسب مجوز از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان به عنوان یک شرکت دانش بیان فعالیت دارد.

دارای تأییدیه از کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان

دارای گواهینامه ISO9001:2015 و  ISO10002:2014از شرکت TUV INTERCERT  آلمان

دارای مجوز صنایع پیشرفته از وزارت صنعت معدن و تجارت

منتخب شرکت برتر  دانش‌بنیان  استان در سال 1396

رتبه سوم برگزیده در بین شرکت‌های آب و فاضلاب کشور در سال 1394

منتخب طرح برتر در همایش تدبیر و توسعه استان در سال 1394

همکاری با دانشگاه‌های St. Andrew، Lyon، Karlsruhe  و موسسه ICFO

منتخب طرح کلان ملی فناوری از طرف پارک علم و فناوری استان 1394