logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

موتورخانه هوشمند در گروه پایاتراشه

سیستم کنترل هوشمند موتورخانه، سامانه ای است که از طریق آن تجهیزات داخل موتورخانه متناسب با نیاز حرارتی داخل ساختمان به کارگرفته می شوند. تشخیص این نیاز از طریق سنسورهای داخل و خارج ساختمان و با توجه به شرایط محیطی توسط سیستم هوشمند انجام می پذیرد. گروه پایا تراشه این سیستم را در دو بخش نرم افزار و سخت افزار به منظور کاهش مصرف سوخت موتورخانه و میزان استهلاک و تنظیم آسایش حرارتی داخل ساختمان طراحی و پیاده سازی کرده است.

 

 

 

 

 

.

موتورخانه هوشمند

در کنترل غیر اتوماتیک موتورخانه‌ها،  درجه حرارت آب گرم چرخشی و آب گرم مصرفی بصورت دستی تنظیم می‌شود و معمولاً برای تمام مدت بر روی یک عدد ثابت قرار دارد. تغییرات دمای هوا در طول روز موجب افزایش یا کاهش دمای داخل ساختمان شده که نتیجه آن انحراف دمای داخل ساختمان از محدوده آسایش و مصرف بیهوده سوخت و انرژی می‌باشد. همچنین در بسیاری از ساختمانهای غیر مسکونی با کاربری اداری- عمومی- آموزشی- تجاری که از فضای ساختمان بصورت غیر پیوسته و تنها در بخشی از ساعات روز استفاده می گردد و نیازی به کارکرد موتورخانه پس از اتمام ساعت کاری وجود ندارد.

 روش کنترل دستی موتورخانه قابلیت اعمال خاموشی و یا کنترل تجهیزات در وضعیت آماده باش را ندارند. بنابراین با توجه به عدم کارآیی دقیق و محدودیت‌های کنترلی دستی، ضرورت استفاده از سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه آشکار می‌گردد.

 

مشاهده پارامترهای مختلف موتورخانه                             قابلیت ذخیره اطلاعات موتورخانه در طول شبانه روز

 

کنترل کلیه تجهیزات سرمایش و گرمایش                    نرم افزار ویندوز و تلفن همراه

 

صرفه جویی در مصرف انرژی                                        کاهش هزینه‌های مصرف انرژی

 

مدیریت و دریافت پیامک هشدار در صورت وقوع خطاارائه سیستم کنترلی با قابلیت عملکرد برنامه ریزی زمانی

 

 تثبیت دما به همراه ایجاد آسایش حرارتی در داخل ساختمان